بیانات امام خامنه ای

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

تبادل لینک اتوماتیک همسنگران


بر ارسال لينك كليك كنيد
نام شما :
ايميل شما :
نام دوست شما:
ايميل دوست شما:

معرفي وبلاگ به همسنگران

خبرنامه


چکیده : مبادا کسانی باشند که اگر کسی امر به معروف ونهی ازمنکر کرد ، از او حمایت نکنند ، بلکه از مجرم حمایت ک... با عنوان : بیانات امام خامنه ای بخوانید :

مبادا کسانی باشند که اگر کسی امر به معروف ونهی ازمنکر کرد ، از او حمایت نکنند ، بلکه از مجرم حمایت کنند! البته خبرهایی از گوشه وکنار کشور ، در بعضی از موارد به گوش من می رسد . هر جا که بدانم واحساس کنم وخبر اطمینان بخشی پیدا کنم که آمر به معروف و ناهی از منکر خدای نکرده مورد جفای مامور و مسئولی قرار گرفته ؛ خودم وارد قضیه خواهم شد.

بیانات امام خامنه ای در دیدارقشرهای مختلف مردم در مورخه 29/7/71


اگر معنای امر به معروف ونهی از منکر وحدود آن برای مردم روشن بشود ، معلوم خواهد شد یکی از نوترین ، شیرین ترین ، کا رآمد ترین وکارسازترین شیوه های تعامل اجتماعی ، همین امر به معروف ونهی ازمنکر است وبعضی ها دیگر در نمی آیند بگویند « آقا ! این فضولی کردن است »! نه ، این همکاری کردن است ؛ این نظارت عمومی است ؛ این کمک به شیوع خیر است ؛ این کمک به محدود کردن بدی و شر است ؛ کمک به این است که در جامعه اسلامی گناه ، گناه بماند . بدترین خطرها این است ، که یک روز در جامعه ، گناه به عنوان صواب معرفی بشود ؛ کار خوب به عنوان کار بد معرفی بشود وفرهنگها عوض بشود . وقتی که امر به معروف و نهی از منکر در جامعه رایج شد ، این موجب می شود که گناه در نظر مردم همیشه گناه بماند و تبدیل به صواب و کار نیک نشود.

بیانات امام خامنه ای در خطبه های نماز جمعه تهران مورخه 25/9/79

 

امام خامنه اي,...
نویسنده : سرباز فرزند زهرا بازدید : 187 تاريخ : دوشنبه 5 تير 1391 ساعت: 19:36

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :