ضرب و شتم دوباره بسیجیان ناهی از منکر+عکس

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

تبادل لینک اتوماتیک همسنگران


بر ارسال لينك كليك كنيد
نام شما :
ايميل شما :
نام دوست شما:
ايميل دوست شما:

معرفي وبلاگ به همسنگران

خبرنامه


چکیده : به گزارش ندای انقلاب به نقل از فارس، در پی بی توجهی مسئولین نسبت به برخورد با ضاربان ناهیان منکر، ا... با عنوان : ضرب و شتم دوباره بسیجیان ناهی از منکر+عکس بخوانید :

پنجشنبه شب، دو نفر از بسیجیان شهرستان اسلام شهر در پی تذکر لسانی به رفتار و وضع نامناسب دختر و پسری در خیابان به وسیله چاقو مورد حمله قرار گرفته و مهاجمان بعد از زخمی کردن آنها، پس از عبور با خودرو از روی پای یکی از مضروبین از محل حادثه متواری گردیدند.

چاقوی شکسته شده در کتف یکی از بسیجیان پس از عمل جراحی خارج شددر پی این حادثه "ابولفضل.ش" که از ناحیه کتف مورد حمله قرار گرفته است، تحت مراقبت پزشک قرار گرفته است.

"مجید.ن" بسیجی دیگر پس از مجروح شدن از ناحیه کتف، گلو، ساعد و سینه بوسیله چاقو، به دلیل عبور خودرو از پای چپ دچار شکستگی زانوی چپ و جابجایی کشک زانو شده است.

در حال حاضر وی پس از انجام عمل جراحی بر روی زانو منتظر نظر قطعی پزشکان درخصوص وضعیت زانوی آسیب دیده است.

از شب گذشته و پس از وقوع این حادثه بسیجیان این شهرستان با تنظیم شکایت نامه ای، از مسئولان قضایی کشور خواسته اند در اسرع وقت نسبت به بازداشت و محاکمهعاملان این حادثه اقدام نمایند.

به نظر می رسد عدم برخورد قاطعانه مسئولان در موارد مشابه و نبود عزم جدی برای برخورد با اراذل و اوباش زمینه ساز گسترده تر شدن رفتارهای وحشیانه اوباش شده است.

شاید با پیگیری و تصمیم مسئولان این اتفاق، شاهد پایان مظلومیت ناهیان منکر باشیم.

دلبسته ياران خراساني خويشم

قيلم ياران ولايت ، طلبه سيرجاني ، سربازان ولايت ، امر معروف ، نهي از منكر ، بسيجيان ناهي از منكر ، ضرب و شتم بسيجي ناهي از منكر ، ارازل ، عدالتخواهي ,...
نویسنده : سرباز فرزند زهرا بازدید : 204 تاريخ : 21 شهريور 1391 ساعت: 17:18

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :