تاريخ : 28 مهر 1391 | 9:50 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا

با خبر شدیم طلاب عدالتخواه بروجردی که 33روز بدون محاکمه و جرمی در اهواز زندانی بودند آزاد شدند!

مبارک باشه ! چشم عدالتخواهانی که این چند وقت  به هر دلیلی (فشار وارعاب نیروهای امنیتی،بی تفاوتی،ترس،....) لجام بر دهان زده بودند روشن!

دوستان عزیز ! روسیاهی برای ذغال خواهد ماند!

آیا اگر بر سر یکی از دانشجویان یا دوستانتان چنین  بلایی می آمد باز سکوت میکردید؟

آقایان رجانیوز،فارس،598،عماریون، جلیلی ها و.....

بی خیال!!!

اما از جهانشاهی وشیرازی که در اوین هستند،چه خبر؟

حالشان خوب خوب است،بهتر از خیلی از ماهایی که خفه شده ایم وسر در آخور زندگی فرو برده ایم ومشغول چریدن هستیم!

جهانشاهی به عدالتخواهان  پیغام داد که: ما در زندان  ایستادیم،شما هم محکم بایستید وبه مبارزه ادامه دهید!

گفتند:ما در اوین در بند اطلاعات،با دو نفر از اغتشاش گران سبزی ویک مفسد اقتصادی هم بند هستیم!

البته امروز خبر رسید که محسن شیرازی بالاخره از بند اطلاعات به بند دادگاه ویژه روحانیت منتقل شد!(البته شیرازی طلبه نیست ونباید در دادگاه ویژه محاکمه شود)

از آن طرف هم آقایانی که تا دیروز عدالتخواهان را مجرمان خطرناک میدانستند وتهدید میکردند که جرم شما 10سال زندان دارد،امروز به این نتیجه رسیده اند که بازداشت آنان خطای بزرگی بود وسعی می کنند جهانشاهی وشیرازی را راضی کنند که یک تعهئد خشک وخالی بدهند و دادگاه را از این بلا برهانند!

اما جهانشاهی وشیرازی اعلام کرده اند که شما خطا کرده اید ومتهم هستید! اما ما مورد ظلم واقع شده ایم ومظلوم که تعهد نمی دهد!

خب راست میگن!

نیمه شب ریختید توی حوزه علمیه! با  بی احترامی 9 طلبه را با خود بردید!بیش از یکماه آنها را غیر قانونی در بازداشت  نگه داشتید،حالا میگید:ما کوتاه بیایم؟

چند بار ریختید و طلبه را بازداشت کردید،احکام سنگین صادر کردید،تبعیدشان کردید،ما سکوت کردیم!

یک بار هم شما برای حفظ آبروی نظام  سکوت کنید و کاری به کار عدالتخواهان  نداشته باشید!

یک بار هم که شده سگها را ببندید و سنگها  را بگشایید!

منبع: ما تا آخرين نفس ايستاده ايمتاريخ : 25 مهر 1391 | 16:36 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا

 

طلاب بروجردی که به اتهام نهی از منکر با برخورد سخیف دستگاه های امنیتی و قضایی زندانی شده بودند روز گذشته(دوشنبه24/7) پس از مقاومتی سی و سه روزه آزاد شدند. ضمن تبریک این پیروزی بزرگ بر فرزندان راستین ولایت٬ انشالله به زودی شاهد محاکمه علنی عوامل پرونده ساز این اتفاق خواهیم بود. بی شک کسانی که در تخریب چهره و آزار سربازان خط مقدمی انقلاب نقش داشته اند دیگر خواب راحت نخواهند داشت .

طلبه سيرجاني و محسن شيرازي هنوز در زندان اوين به سر مي برند .

ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم
تاريخ : 21 مهر 1391 | 22:21 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا

بسم الله الرحمن الرحیم 


پس از شش سال تحمل رنج و سختی حال کار به جایی کشیده شده است که کوچکترین تحرکی از سوی او در رسانه ها منعکس می یابد و این خود موفقیتی است برای طلبه سیرجانی.

وقتی شعارها و اهداف ایشان مرور شود خواهیم یافت جز عمل به سخنان مقام معظم رهبری و آنچه را دین و قانون در باب امر به معروف و نهی از منکر مشخص کرده چیز دیگری نیست.

اما نتیجه این امر به معروف که در قالب عدالتخواهی صورت می گیرد جز خلع لباس روحانیت،پرداخت پول و زندان رفتن چیز دیگری نصیب این طلبه با اراده نشده است.

بر هیچکس پوشیده نیست که یکی از مهم ترین مباحث در دین ما بحث عدالت می باشد و جامعه موقعی به کمال می رسد که عدالت بر همه جا سایه افکنده باشد.کشور ما نیز به عنوان کشوری که داعیه دار اسلام ناب محمدی است حمایت از مظلومین و مستضعفین در راس همه امور قرار دارد که جز با عدالت این امر محقق نمی شود.

حال که طلبه ای قصد تذکر به مسئولین در قالب امر به معروف و نهی از منکر را دارد و این چنین با او برخورد می شود، سوالاتی را در ذهن هر انسان آزاده ای بر می انگیزد که مسئولین مربوطه باید به آن پاسخ دهند.

این حرکات که هر از گاه از سوی افراد مومن و آگاه صورت می گیرد چه تبعاتی برای جامعه دارد که به صورت جدی با آن برخورد می شود؟

آیا این جز وظیفه شرعی هر فرد مسلمان و پیروی از سخنان رهبر معظم انقلاب در باب عدالتخواهی می باشد؟

سوالی که از مسئولان قوه قضاییه می شود پرسید این است فردی از سیرجان آمد و به اشکال گوناگون با او برخورد شد آیا با زمین خواران سیرجان هم همانطور برخورد شده است؟

نیروهای امنیتی و انتظامی با رعایت قوانین و مقررات خاصی حق حضور در دانشگاه را دارند آیا در مورد حوزه چنین قوانینی صادق نیست؟

اگر جرم ایشان تشویش اذهان عمومی است پس راهپیمایی هایی که به مناسبت های مختلف برگزار می شود آیا نمی تواند مصداق تشویش اذهان باشد؟ کدام مرجع حق تشخیص جرم در این امور را دارد؟ 


جمعی از دانشجویان علوم و تحقیقات فارس

 تاريخ : 15 مهر 1391 | 18:27 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا

طبیب‌زاده در گفت‌وگو با فارس: وزیر کشور پاسخگوی برخورد نامناسب ناجا با طلاب بروجرد باشد 

خبرگزاری فارس: نماینده تهران در مجلس از برخورد نامناسب نیروی انتظامی با برخی طلاب ناهی از منکر خبر داد و خواستار پاسخگویی وزیر کشور در این خصوص شد.

 

زهره طبیب‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به دستگیری تعدادی از طلاب آمر به معروف و ناهی از منکر بروجرد اظهار داشت: تعدادی از طلاب مدرسه امام صادق (ع) بروجرد در اعتراض به عدم توجه مسئولان نیروی انتظامی نسبت به وضعیت بسیار نامناسب حجاب و عفاف در مقابل پایگاه نیروی انتظامی این شهرستان دست به تحصن زده بودند.

وی افزود: به دنبال این تحصن، نیروی انتظامی 3 نفر از طلاب را به دلیل اخلال در نظم بازداشت و به دادگاه ویژه روحانیت منتقل می‌کند و آنها به 3 تا 6 ماه زندان، شلاق و نفی بلد محکوم می‌شوند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خاطرنشان کرد: با اعلام حکم این 3 نفر، طلاب مجددا در مدرسه امام صادق (ع) دست به تحصن می‌زنند که متأسفانه نیروی انتظامی نیمه شب به این مدرسه ورود می‌یابد و تعداد دیگری را در آنجا دستگیر و با آنها برخورد می‌کند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: سؤال من از وزیر کشور این است که آیا نیروی انتظامی حق دارد حرمت مراکز علمیه را به این شکل بشکند و طلاب را مورد ضرب و شتم قرار داده و آنها را دستگیر کند، آیا شیوه برخورد با طلاب این است؟ آیا طلاب حرف غیرمنطقی و غیر قابل قبول داشتند که نیروی انتظامی می‌خواسته به وظیفه و تکلیف سازمانی خود عمل کند.

طبیب‌زاده ادامه داد: اینکه طلاب در رابطه با افرادی که در شهر بروجرد حجاب نامناسب دارند اقدام مثبت می‌کنند و نیروی انتظامی بر اساس وظیفه و تکلیفی که برعهده دارد، هیچ کاری انجام نمی‌دهد، آیا شیوه برخورد و مجازات امر به معروف و نهی از منکر فرستادن به دادگاه روحانیت، شلاق و حبس است و به همین دلیل بنده به وزیر کشور در خصوص رسیدگی به این مهم تذکر دادم .تاريخ : 12 مهر 1391 | 9:28 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا

متاسفانه نیروهای امنیتی در (91/7/10) جلوی مدرسه معصومیه قم یکی دیگر از عدالتخواه را بازداشت  کرده وبا خود بردند.  حجت الاسلام  اشکان علیشاهی از طلاب بسیجی وعدالتخوهی  بود که در قضیه بروجرد به حبس محکوم شده بود.  مطلع شدیم که وی،به انفرادی زندان اهواز منتقل وبه 5 طلبه بروجردی دیگری که در آنجا نگهداری می شوند،پیوست!  برایتان متاسفیم ،مسئولین دادگاه ویژه روحانیت که  تحمل حرف حق فرزندان انقلاب را برنمی تابید وبا زندان به آنها پاسخ  میدهید.  انا انذرناکم عذابا قریبا،یوم ینظر المرء ما قدمت یداه ویقول الکافر یا لیتنی کنت ترابا  عیبی ندارد!

ما هم طبق وعده خدای متعال منتظریم که فرمود:  انا من المجرمین منتقمون                                                            

در حالي كه دستگيري فرزندان هاشمي رفسنجاني سه سال به طول انجاميد .تاريخ : دوشنبه 10 مهر 1391 | 22:11 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا

یکی از طلاب عدالتخواه که در تاریخ 24شهریور،توسط نیروهای امنیتی ساعت 2:30 بامداد جمعه به همراه 8 نفر دیگر بازداشت شده وبه نقطه نامعلومی برده شده بودند،اخیرا با سپردن تعهد آزاد شد.اما هدف من تنها اعلام این خبر نیست.،بلکه نکاتی است که ایشان در رابطه با این 15 روز حبس بیان کرده ! واحساس کردم شاید خواندنش برای شما هم مفید!!باشد!بالاخره گذر پوست به دباغ خانه میافتد!

*پس از اینکه نیروهای امنیتی آن شب از در ودیوار به حوزه علمیه امام  صادق بروجرد ریختند وبا اهانت به شاگردان امام صادق(علیه السلام) آنها را از حجره ها بیرون کشیدند ودر حیاط مدرسه  به خط کردند،از بین جمعیت ما9 نفر را بیرون کشیدند وهر کداممان  را سوار یک ماشین کردند وپس از بستن چشم بند،ما را به سمت نقطه نامعلومی حرکت دادند.

*وقتی وارد محل مورد نظر شدم،یک سلول تک نفره بود،آنجا بود که فهمیدم در انفرادی هستم،اما انفرادی کجا؟ والله اعلم!

*4روز اول در اعتراض به این بازداشت که به نظر ما غیر قانونی وبی ادبانه ودور از شان حزب الله ولایی وعدالتخواه بود،همه بچه ها اعتصاب غذا کردند،البته روزهای اول از دوستانم خبر نداشتم ،اما روزهای بعد توسط بازجو از جا ومکان آنها مطلع شدم.

*بازجو گفت:اینجا زندان اوین است !!!

*با خود می اندیشیدم که اوین،جای زندانیان سیاسی لست اما ما اینجا چه میکنیم؟ما چه جرمی علیه این نظام  که خودمان مدافع آن بوده وهستیم وخود را سرباز کوچک امام خامنه ای میدانیم،مرتکب شده ایم؟آیا عدالتخوهی وپیگیری مطالبه حضرت آقا که فرمودند:

{ما میخواهیم ظلم در جامعه نباشد} جرممان است؟

*5 نفر طلبه بروجردی به زندان اهواز منتقل شدند وما چهار نفر(حجت الاسلام جهانشاهی ونخعی ورحمانی ومحسن شیرازی که طلبه نیست!!)به زندان اوین!

*فایزه ومهدی هاشمی رفسنجانی،فرزندان اکبر هاشمی رفسنجانی به علت برهم زدن نظم کشور وایجاد زمینه آشوب و درگیری مسلحانه ودر نتیجه کشته شدن تعدادی افراد بیگناه،باید با تاخیری چند ساله وآن هم به طور سوال برانگیز وشبهه ناک وهم زمان،بازداشت وبه هتل اوین!منتقل شوند ومن هم به جرم دفاع ازدین وطلاب مظلوم به سرعت وبدون دلیل بازداشت وبه سلول انفرادی منتقل شوم! آیا این است عدالت حضرت آیت الله آملی لاریجانی؟

*در جریان بازپرسی دادیار محترم جناب آقای (ن)،به من گفتند:

جرم شما اقدام علیه امنیت ملی است وبرای این جرم در قانون 10سال حبس تعیین شده،اما در صورت همکاری با ما آزاد خواهید شد!!!!!

*طی 2جلسه قاضی،15 ساعت با من گفتگو کرد ودر آن فضا آن قدر با ظرافت ولطافت صحبت کرد تا اینکه من مجبور شدم تعهد بدهم که دیگر با طلبه سیرجانی(حجت الاسلام علیرضا جهانشاهی) همکاری نمیکنم!

*از طرفی فشار بر خانواده من هم زیاد بود،آنها در این مدت ،از حال و روزم بی اطلاع بودند .

*سلول انفرادی وتوضیحات قاضی که فقط در 2جلسه ،15 ساعت با مرا نصیحت میکردو..همه وهمه دست به دست هم دادند تا من مجبور شوم تعهد بدهم!

*با این تعهد من آزاد شدم! ظاهرا خواست آقایان فقط گرفتن تعهد از طلبه ها و سپس آزادی آنهاست واین نشان می دهد که این حرکت درست بوده،چون اگر این حرکت واقدام،جرم بود که با یک تعهد نمی شد، مجرم را آزاد کرد وتازه به اوقول داد که سعی میکنیم پرونده ات را مختومه کنیم وبرایت حکم برائت

 

 

 

 

 

 

 

 

می گیریم!

*حالا من آزادم،اما دوستانم در اوین (جهانشاهی وشیرازی)که نه تعدی دادند ونه اظهار ندامتی کردند،همچنان در انفرادی هستند.

*از 5طلبه مظلوم بروجردی هم که در اهواز،در انفرادی به سر میبرند هم بی اطلاعم!

 

 

 

 

 

 

 

 

خدایا ما برای تو وحفظ دین تو وکمک به ولی تو قیام کردیم،پس یاریمان کن ودر این راه ما را ثابت قدم بدار!

انشاءاللهتاريخ : 7 مهر 1391 | 22:18 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا

كساني كه با فيلتر شكن ميان نظري هم بدن بدك نيست دلگرم ميشيم

اين روزا كه سانسور خبري اخبار طلبه هاي آمر به معروف بيداد ميكنه دست رو دست نذاشتيم و كارهاي خوبي داره انجام ميشه اميدوارم با توكل به خداي مهربون و توجه امام زمان (ع)به نتيجه عالي هم برسهتاريخ : 26 شهريور 1391 | 23:18 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا

قال امیر المومنین علیه السلام:
" کونا للظالم خصما وللمظلوم عونا" ( مخالف ظالم و یاور مظلوم باشید.)

در چهاردههمین روز بست نشینی طلاب و روحانیون عدالتخواه بروجردی، جمعی از عدالتخواهان ولایتمدار سایر شهرها، ستادی جهت حمایت از متحصنین بروجردی تشکیل داده، ضمن صدور اطلاعیه ای، حمایت قاطع خویش را از متحصنین اعلام نمودند.
متن اطلاعیه مذکور به شرح زیر می باشد:

بقيه در ادامه مطلبادامه مطلب
تاريخ : 21 شهريور 1391 | 17:18 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا
به گزارش ندای انقلاب به نقل از فارس، در پی بی توجهی مسئولین نسبت به برخورد با ضاربان ناهیان منکر، اراذل و اوباش برای چندمین بار ضمن درگیری با دو تن از بسیجیان شهرستان اسلام شهر، اقدام به ضرب و شتم و زحمی کردن بسیجیان با سلاح سرد کردند.
 
 
بقيه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
تاريخ : 20 شهريور 1391 | 10:15 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا

از روز چهارشنبه هفته گذشته و در پی برخورد ناشایست دادگاه ویژه روحانیت با سه تن از طلاب انقلابی و ولایتمدار بروجرد ، جمعی از طلاب و روحانیون بروجردی در اعتراض یه این برخورد در مدرسه علمیه امام صادق (علیه السلام) بروجرد تحصن کردند.
این کلیپ سخنان حجت الاسلام والمسلین  رحمانی از طلاب ولایی وانقلابی شهر مقدس قم می باشد که در مسجد ولیعصر بروجرد در تاریخ 17 شهریور 91 بیان شده است.

این سخنرانی با حاشیه هایی همراه بود، گویا افرادی مامور جلوگیری از سخنرانی این طلبه انقلابی بودند.
سوال این جاست که چرا برخی نمی گذارند عدالتخواهان ولایتمدار و فرهنگ سازان عفاف وحجاب ، مطالبه حق خود از مسئولین را به گوش مردم برسانند؟!!!دانلود کلیپ تصویری/سخنان حجت الاسلام رحمانی در مسجد ولیعصر(عج) بروجرد:13.25 دقیقه

دانلود تصویری       کیفیت بالا 

دانلود تصویری     کیفیت موبایلیتاريخ : 17 شهريور 1391 | 19:30 | نویسنده : سرباز فرزند زهرا
امروز جمعه 17 شهریور 91 بیانیه ای از جانب جمعی از طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم در حمایت از طلاب انقلابی و ولایتمدار بروجرد صادر شد.
این بیانیه در میان نمازگزاران نماز جمعه این هفته شهر بروجرد پخش گردید.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خامنه ای(حفظه الله تعالی):
ما می خواهیم ظلم در جامعه نباشد.                                                       (اردیبهشت 91)

مردم باید رفتار مسئولان، دولتمردان، برگزیدگان وکسانی را که در جامعه اثر گذار هستند زیر نظر داشته باشند، خطاست اگر خیال کنیم که ما مسئولیت را بدست کسانی سپرده ایم وآنها مسئولند، ما برویم مشغول کار و زندگی خودمان باشیم و به کار آنها کاری نداشته باشیم، نخیر، اگر این طور شد، ملت ضرر خواهد کرد، اگر غفلت واقع شد، حوادث غلبه خواهد کرد.                                 (79/10/19)


ما جمعی از طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم حمایت قاطع خود را از روحانیون عدالتخواه و ولایی متحصن در حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) بروجرد اعلام می داریم.

باید به این پرسش مهم پاسخ داد که چرا با مظاهر فساد و منکر برخورد نمی شود ولی برای روحانیونی که خواستار اجرای عدالت و مقابله با مصادیق علنی منکرات در سطح جامعه هستند، مجازات های سنگینی از جمله حبس، شلاق، تبعید و... تعیین می شود؟!!

ما خواستار اصلاح روند نامناسب تقابل بعضی ازمسئولین برخی نهادها با طلاب و روحانیون عدالتخواه و انقلابی بروجرد هستیم.


والسلام علیکم وعلی عبادالله الصالحین
جمعی از طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم
صفحه قبل 1 2 صفحه بعد

پیچک